В Донецьку міліція жорстоко побила хлопця за компромат на прокурора

Парубка, який розклеював листівки з критикою районного прокурора, побили шестеро правоохоронців.

У Донецьку, в одному з районних відділень міліції правоохоронці побили 18-річного Степана Головка, затриманого за розклеювання листівок з критикою районного прокурора.

Як повідомив Головко, близько 5 годин ранку 3 серпня його, а також 18-річного Олександра Шрамка і 16-річну Надію Михайловську, під час розклеювання листівок біля будівлі обласної прокуратури затримав і доправив до РВВС наряд міліції. Всі молоді люди є членами Донецької обласної організації Спілки української молоді.

У розклеюваних листівках прокурора одного з районів міста Донецька закликають до відповіді за те, що він має цілий парк машин, будинки та інші матеріальні блага, несумірні з його зарплатою. Також на листівці розміщено фотографію прокурора, передруковану з Інтернету.

Як повідомили затримані, у міліції в них відібрали мобільні телефони, особисті речі, не оформляючи протоколів вилучення. Потім, без оформлення адміністративного протоколу про затримання, до 11.30 проводили допити, очні ставки один із одним, розпитуючи про те, хто був ініціатором розклеювання листівок і звідки вони взялися.

Головко повідомив, що його "відвели в окрему кімнату в райвідділі міліції, заламали за спину руки й наділи наручники, а потім шість співробітників міліції по черзі почали завдавати ударів долонями по обличчю й кулаками по голові".

За словами затриманих, після цього всіх трьох молодих людей у міліцейській машині відвезли в прокуратуру, де продовжували допитувати.

Під час допитів стало погано 16-річній Надії Михайловській, і їй прямо в прокуратуру були вимушені викликати бригаду "швидкої допомоги". Як повідомив прибулий лікар, "дівчинці стало зле внаслідок нервового зриву".

Заступник прокурора міста Олег Сюсайло пояснив, що молоді люди самі, "добровільно, своїм ходом приїхали в будівлю прокуратури, щоб дати показання свідків" у одній із кримінальних справ.

Тільки близько 17.00 Головку, Шрамку і Михайловській видали на руки повістки про те, що вони з 14.00 до 17.00 перебували в прокуратурі внаслідок того, що їх викликали "для допиту як свідків у кримінальній справі № 26-26887". Також порушникам виписали квитанції на сплату штрафів у розмірі 51 грн. за розклеювання листівок у недозволених місцях і відпустили.

У прокуратурі Головко написав заяву про те, що в РВВС його побили міліціонери. Відповідно до закону, слідчий прокуратури Харченко видав йому направлення на судово-медичний огляд на наявність тілесних ушкоджень і ступінь їх тяжкості, отриманих ним "у ході допиту як свідка з 9.00 до 10.00 в приміщенні РВ Донецького міськуправління ГУ МВС України в Донецькій області".

Близько 18.00 затримані вийшли з будівлі прокуратури й самостійно поїхали за своїми речами у райвідділ міліції, а потім до відділення судмедекспертизи лікарні ім. Калініна, де Головко пройшов медичний огляд.

Читайте також:

У кременчуцькій колонії померли четверо ув'язнених

Начальник міліції відкрив стрілянину на пляжі і побив рятівника

Слідство вигороджує п’яного ДАІшника через якого загинули двоє людей

Українських в'язнів б'ють не лише масово, а й системно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: