В екопарку під Полтавою на чоловіка напала пантера і укусила за голову: подробиці

В екопарку під Полтавою на чоловіка напала пантера і укусила за голову: подробиці

Фото: Facebook / Екопарк Ковалівка

За життя потерпілого борються лікарі.

У четвер, 29 липня, в екопарку в селі Ковалівка під Полтавою на ветеринара накинулася пантера, схопивши чоловіка за голову. Про це повідомляє місцевий сайт kolo.news з посиланням на очевидців події.

В обласній поліції підтвердили напад хижого звіра на 33-річного ветеринара з Полтави, який стався близько 12 години дня. За словами начальника пресслужби Нацполіції в Полтавській області Юрія Сулаєва, потерпілого у стані середньої тяжкості госпіталізували каретою екстреної медичної допомоги, у лікарні йому провели операцію.

Відвідувачка екопарку, яка з дітьми прийшла подивитися на тварин, розповіла виданню, що перебувала за сотню метрів від клітки з пантерою, коли її увагу привернув жахливий крик.  Озирнувшись, вона побачила пантеру, яка сиділа на голові в чоловіка, що розвозив корм візком. 

"Всі працівники схопили палиці і хто що, кинулись до клітки з пантерою, але та не відпускала голову жертви. Якось таки людям вдалось відбити чоловіка у хижака. Хтось в цей час викликав швидку", - розповідала подробиці очевидиця. 

За її словами, після нападу чоловік був при свідомості, він сидів під стіною сараю, чекаючи приїзду медиків, і говорив, що перед очима йому сіріє.

Медики у лікарні надавали допомогу постраждалому від укусу пантери упродовж півтори години. Зараз він уже опритомнів.

В екопарку відмовляються від коментарів з приводу інциденту. Тим часом поліція з’ясовує всі обставини надзвичайного випадку. 

Нагадаємо, раніше у Полтавській області пес напав на фельдшерку, коли вона приїхала на виклик до пацієнта. У потерпілої рвані рани обох ніг.

Наступна публікація