В Херсоні та Донецьку почали перекривати воду

Водоканал через борги енергетикам відключив від водопостачання два найбільших райони Херсону. І погрожує відключити все місто.

Частина мешканців Херсона та низка міст Донеччини залишилася без води.

Зокрема, в Херсоні від водопостачання були відключені два найбільші мікрорайони міста - Таврійський і Шуменський (це понад 100 тисяч людей, 17 шкіл і 23 дитсадка).

Як повідомив начальник Херсонського міськводоканалу Володимир Присяжнюк, підприємство заборгувало "Херсонобленерго" за електроенергію, спожиту в січні і лютому, близько 2,6 мільйони гривень.

В результаті енергетики припинили подачу електроенергії двом водопровідно-насосним станціям. "Борг населення за спожиту воду складає близько 16 мільйонів гривень", - зазначив Присяжнюк. Наразі жителі Херсона використовують питну воду, яку спеціально привозять до міста.

Зауважимо, ща раніше керівництво ВАТ "Херсонобленерго" пригрозило повністю відключити Херсонський міськводоканал від електропостачання у разі непогашення за три дні всіх боргів.

У Донецькій області компанія "Вода Донбасу" скоротила на 20% щодобову подачу питної води чотирьом містам - Макіївці, Слов'янську, Ясиноватій і Харцизьку. Як повідомив генеральний директор компанії Олександр Аліпов, в лютому Слов'янський міськводоканал спожив води на 646 тисячі гривень, Харцизький - на 397 тисяч гривень, Ясиноватський - на 183 тисячі гривень. При цьому жодне з цих підприємств до 23 лютого не заплатило "Воді Донбасу".

"Якщо міськводоканали не змінять своє ставлення до платежів, то постачання будуть скорочені ще значніше", - попередив Аліпов.

Читайте також:

Ужгород і Мукачеве відключать від газу

В Херсоні можуть достроково припинити опалювальний сезон

В Івано- Франківську люди не дали відключити котельню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: