В Херсоні відбудеться рок-концерт проти епідемії грипу

У Херсоні відбудеться благодійний концерт херсонських рок-груп. Зібрані кошти планується направити на подолання наслідків епідемії грипу у Тернопільській області.

5 грудня в Херсоні у кіноконцертному залі "Ювілейний" відбудеться благодійний концерт херсонських рок-груп "Янсен Кукансен", "Роллікс", "Фабула" "Wake up" та одного з найпопулярніших в Україні та відомого далеко за її межами гурту з Тернополя "Холодне сонце" на підтримку боротьби з грипом у Тернопільській області.

Як повідомив директор фестивалю "кРок у майбутнє" Володимир Макуха, зібрані кошти планується направити на подолання наслідків епідемії грипу у Тернопільській області.

Організатори планують поставити біля входу прозорі куби, в яких можна буде покласти додаткові кошти, якщо концерт сподобався. Потім планується у присутності телебачення ці куби відкрити, та при всіх порахувати гроші, щоб додати їх до суми, вилученої з продажу благодійних квитків на концерт.

Міжнародний фестиваль "кРок у майбутнє" двічі у 2007 та 2008 роках проходив у Херсоні. У 2009 році через фінансові складнощі фестиваль не відбувся.

Основна ідея фестивалю - показати багатогранність української культури, в якій є місце для культур всіх народів, що проживають в нашій країні.

Нагадаємо, з початку епідемії від грипу, ГРЗ та їхніх ускладнень в Україні померли 282 людини. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Згідно з оперативною інформацією МОЗ, за 14 листопада померли 17 людей.

Загальна кількість осіб, що захворіли - 1 мільйон 347 тисяч 538, з них за останню добу 38627. З початку епідемії госпіталізовано 73373 особи, з них за останню добу – 3682.

Виписано з лікарень з початку епідемії 39380 осіб.

Читайте також:

В Україні від епідемії грипу померли 282 людини

В Україні стартувала вакцинація проти свинячого грипу, але вакцини немає

Українцям будуть колоти по дві вакцини проти грипу в один день

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: