В Херсонській області дівчина втекла з дому і пройшла пішки майже 40 км до свого хлопця

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Херсонській області дівчина втекла з дому і пройшла пішки майже 40 км до свого хлопця

Фото: Pexels

Вона не вперше тікає з дому.

В Херсонській області 15-річна жителька одного з сіл подолала пішки майже 40 км. Вона втекла з дому, щоб зустрітися з хлопцем.

Про це повідомили в ГУНП Херсонської області.

Дівчина пішла з дому і не виходила на зв'язок. Рідні звернулися до поліції. Як виявилося, вона і раніше тікала з дому до хлопців у різні населені пункти району. Батьки пояснили, що не можуть вплинути на поведінку доньки.

Поліцейські поспілкувалися з друзями дівчини і дізналися адресу хлопця, з яким вона спілкувалася останнім часом. Він виявився жителем іншого села цього ж району. Туди і вирушили правоохоронці. 

Дівчину знайшли, коли вона йшла уздовж траси і входила до населеного пункту. З нею було все добре. Вона зізналася,вирушила до свого нового знайомого, з яким познайомилася у соціальній мережі. 

Поліцейські повернули втікачку рідним. Батькам порекомендували звернутися до спеціаліста для корекції поведінки доньки. Стосовно них склали адміністративний протокол за ст.184 "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей" КУпАП.

Нагадаємо, у минулому місяці цю 15-річну жительку одного з сіл Бериславського району розшукували майже сім годин. Дівчину знайшли в іншому селі, куди вона пішки пройшла понад 50 кілометрів, щоб потрапити до хлопця. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація