В Хорватії пройде фестиваль сексу і еротики

Наприкінці червня в Хорватії пройде фестиваль сексу та еротики під назвою "Сексополіс".

З 26-го по 28-ме червня цього року в Хорватії пройде перший фестиваль сексу і еротики, який носитиме гучну назву "Сексополіс". Організатором триденного дійства став відомий хорватський трансвестит Ноа Амар Сафіцци, більше відомий під ім'ям "мама Латіфа".

Сафіцци стверджує, що "Сексополіс" стане рідним домом для всіх любителів сексу, сексуальної культури і фетиша. Головним фестивальним майданчиком стане клуб "Анаконда", куди, окрім глядачів, з'їдуться зірки кіно для дорослих з Німеччини, Голландії, Італії, Угорщини, Словенії і Хорватії. Австрійські порнозірки Марчелло Браво і Хеллі Томас візьмуть участь в шоу "Живий секс". Ірен представить гостям фестивалю "Шоу фаллоїмітаторів" (Dildo Show). В рамках "Сексополіса" пройдуть також пірсинг-шоу, лесбо-шоу і виставки садо-мазо.

У "Анаконді" можна буде стати свідком найрізноманітніших еротичних вистав і шоу професійного стриптизу. Для бажаючих урізноманітнити свої знання про секс професійні сексології проводитимуть лекції і семінари.

"Ідея "Сексополіса" виникла у мене тому, що секс все ще є забороненою темою в наших місцях, – говорить Ноа. – Прийшов час зробити Балканський півострів вільним, зламати табу на секс".

Сафіцци стверджує, що "Сексополіс" стане "розкішним проектом", який перетвориться на регулярний, щорічний фестиваль. Щоб довести, що до свого дітища він ставиться дуже серйозно, трансвестит Сафіцци послав офіційні запрошення на фестиваль сексу і еротики видним політичним діячам Хорватії, у тому числі – прем'єр-міністрові Хорватії Іво Санадеру, тренерові збірної Хорватії з гандболу Ліно Червару і навіть відомому хорватському священикові, який, у свою чергу, негативно сприйняв цей факт.

"Соромно! – сказав він у відповідь на запрошення. – Це хворі люди. Хай би краще запросили своїх батьків".

Але не дивлячись на незадоволеність деяких громадян Хорватії, фестиваль сексу і еротики "Сексополіс" вже викликав величезний інтерес. За останні три дні були продані дві тисячі квитків на фестивальні заходи. Головними замовниками "місць" в еротичних залах стали любителі сексу із Словенії, Італії, Німеччини, Сербії і, звичайно, Хорватії.

Читайте також:

Фільм "Антихрист" став головним скандалом Каннського фестивалю

Євросоюз закликав судити гомофобів

Фільм Тарантіно "Безславні виродки" викликав фурор в Каннах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: