Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "их там нет" не вірять ніде в світі після російської агресії в Україні та Сирії - Порошенко

Президент нагадав про 23 солдатів і офіцерів РФ, що перебувають в українських в'язницях.

Президент України Петро Порошенко заявив, що гасло Росії "их там нет" більше не проходить ніде в світі.

Прес-секретар президента Святослав Цеголко опублікував відповідне відео на своїй сторінці у Facebook.

Порошенко сказав, що Росія використовує цей лозунг щодо своєї участі у хімічні атаці в Сирії та в агресії проти України на Сході. "Це триває вже чотири роки. І називається це російською мовою "их там нет", - сказав президент.

Порошенко зазначив, що РФ з найпершої хвилини своєї агресії категорично відмовляється визнавати, що її збройні сили беруть участь у цих конфліктах, а також свій зв'язок з отруєнням колишнього шпигуна в Солсбері.

"Оцей лозунг "их там нет" більше не проходить ніде в світі, бо цьому ніхто не вірить", - наголосив Порошенко.  "І 23 російських солдати і офіцери, які перебувають в українських в’язницях – це також називається "их там нет", - додав він.

За словами президента, від Росії чекають більш цивілізованої реакції, визнання звинувачень, координації і кооперації, щоб не допустити подібних речей в майбутньому. Також він наголосив, що від РФ очікують виведення військ з окупованих територій України і повної імплементації Мінських угод, включно з підтримкою миротворчих операцій.

Нагадаємо, у Сирії відбулась нова хімічна атака. У місті Дума, яке армія вдень і вночі обстрілювала останні кілька днів, тепер запахло хлором. Проурядові сили застосували проти мирних громадян зброю масового ураження. Жертв - сім десятків. Потерпілих - близько тисячі, серед них чимало дітей. Росія та уряд Сирії заперечують свою причетність.

ВідеоМосква вкотре спробувала втрутитись у незалежне розслідування отруєння Скрипаля

Екс-розвідник уже не в критичному стані, про це щойно повідомили його лікарі. Водночас, британські спецслужби встановили: нервовопаралітична речовина "Новачок", якою отруїли батька і доньку Скрипалів, була виготовлена у Саратовській області Росії. Про отруєння говорили і на засіданні Радбезу ООН.

Москва вкотре спробувала втрутитись у незалежне розслідування отруєння Скрипаля

Залиште свій коментар

Вибір редакції