В IKEA розповіли про цінову політику компанії в Україні та поділились планами на майбутнє

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Першочергово в компанії планують запустити онлайн-продаж та доставку всією територією України.

Шведська компанія IKEA планує надавати українцям найнижчі ціни серед аналогічної продукції, а також першочергово розпочати онлайн-продаж та доставку власних товарів всією територією України.

Про це в інтерв’ю агентству "Інтерфакс" розповів виконавчий директор компанії в Південно-Східній Європі Стефан Вановербеке.

"У нас є бізнес-ідея запустити максимально широку лінійку товарів за низькими та доступними цінами, щоб забезпечити можливість великій кількості людей купувати нашу продукцію. Доступність і низькі ціни - це "серце" IKEA, і разом з високою якістю це робить нас унікальними", - заявив він.

За його словами, ціни в кожній країні відрізняються через вплив різних факторів, зокрема податків на витрат на імпорт, однак амбіції компанії бути максимально доступними для українського покупця.

"Наша політика - запропонувати найнижчі ціни в сегменті серед аналогічної продукції", - підкреслив Вановербеке.

Крім цього, він також поділився й планам компанії на майбутнє на українському ринку.

"Перший крок - це відкриття першого невеликого магазину. Далі ми запускаємо онлайн-продаж, потім, можливо, будемо відкривати додаткові точки реалізації. Так, дійсно, у нас є така амбіція - вийти більш широко на ринок. У нас була така концепція, як магазин-флагман, де є ресторан та ін., Але навряд чи ми вже будемо відкривати такі величезні класичні торговельні центри, як це було раніше. Зараз ми шукаємо дещо інші формати, щоб, з одного боку, реалізовувати продукцію, інший - надавати клієнтський досвід", - зазначив виконавчий директор.

За його словами, ідея будувати великий торговий центр в якійсь частині міста вже не працює, оскільки через затори та розміри самих міст відвідувачам доводитиметься діставатись годину-дві до магазину.

"Тому спочатку це буде центр міста, пізніше, можливо, додамо заклад харчування, і далі, ймовірно, будемо розвивати концепцію менших торгових точок в менш доступних місцях в районах", - наостанок додав Вановербеке.

Раніше виконавчий директор розповів, як виглядатиме перший магазин у Києві.

Нагадаємо, що перший магазин IKEA в Україні відкриють у Києві в 2019 році. Компанія підписала договір оренди на приміщення з київським ТРЦ Ocean Mall, поблизу станції метро "Либідська". Магазин відкриють у новому форматі city store.

Залиште свій коментар

Вибір редакції