В IKEA розповіли, як виглядатиме перший магазин у Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він буде розташований у новому ТРЦ Ocean Mall та матиме площу у шість тисяч квадратних метрів.

Виконавчий директор компанії IKEA у Південно-Східній Європі Стефан Вановербеке розповів, як саме виглядатиме перший магазин у одному з торгово-розважальних центрів у Києві.

Планами на перший магазин він поділився в інтерв’ю агентству "Інтерфакс".

"Магазин буде площею близько 6 тисяч квадратних метрів, асортимент буде включати меблі і аксесуари. Магазин буде розділений на локації, ми називаємо їх room set - це подібність кімнат, де ми показуємо рішення для дому. Також додатково буде концепція рішень для невеликих домогосподарств. Будуть всі компоненти, ми зберемо максимальну кількість продукції, щоб забезпечити повний і найкращий досвід для покупця. Лінійка включатиме асортимент, який ми продаємо в інших країнах", - заявив Вановербеке.

За його словами, компанія працює над тим, щоб якомога швидше запустити в Україні онлайн-продажі для того, щоб забезпечити продукцією не лише покупців у Києві, а й у регіонах.

"Магазин - це місце, де зароджується магія демократичного дизайну і різноманіття рішень. Демократичний дизайн - це принцип, за яким ми розвиваємо нашу продукцію. Він включає п'ять напрямів: гарний зовнішній вигляд, функціональність, хороша якість, екологічність, доступна ціна", - підкреслив виконавчий директор.

Він також зазначив, що наразі співробітники компанії збирають інформацію, аналізують, спілкуються з людьми для того, щоб зрозуміти, яку саме продукцію хочуть бачити й купувати українці.

"Наприклад, ми знаємо, що українці часто живуть в невеликому житлі - і у нас є концепція "житла третьої генерації". Будинок повинен бути приємним, де люди люблять проводити час з друзями, крім того, велике значення мають діти, і будинок повинен бути комфортним для них. Житло має бути стильним, давати натхнення - в Україні є тенденція до світлих кольорів. Ми спробуємо врахувати всі ці елементи в нашому магазині в Києві", - додав Вановербеке.

Нагадаємо, що перший магазин IKEA в Україні відкриють у Києві в 2019 році. Компанія підписала договір оренди на приміщення з київським ТРЦ Ocean Mall, поблизу станції метро "Либідська". Магазин відкриють у новому форматі city store.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції