В Іллічівськ з'їхалися 300 мерів з усієї України

На запрошення відвідати 7-й муніципальний форум відгукнулися далеко не всі мери великих міст, зокрема, не буде Львова та Івано-Франківська.

300 мерів з різних регіонів України з’їхались на 7-й муніципальний форум у Іллічівську. Управлінці мають обговорити перспективи економічного розвитку в регіонах, бюджетні і податкові питання, а також проблеми системи ЖКГ.

На форумі очікують прем'єр-міністра Миколи Азарова, який відкривав подібну зустріч в Ялті в 2010-м, радника президента Валерія Пустовойтенка, керівника ГУ з питань регіональної та кадрової політики адміністрації президента Євгена Анопрієнко та голову комітету ВР з питань держбудівництва і місцевого самоврядування Олександра Омельченка, пише "Сегодня".

Треба зазначити, що на запрошення відгукнулися далеко не всі мери великих міст, зокрема, не буде Львова та Івано-Франківська. Проте, очікуються закордонні гості - представники муніципалітетів Канади.

Як повідомляється, після пленарних засідань мери пограють в футбол: дві команди мерів боротимуться за право взяти участь у чемпіонаті Європи серед міських голів у 2012 році.

Читайте також:

Хакери зламали сайт харківської мерії і обізвали Кернеса "мудаком"

Мер Слов'янська обізвала жінку "сукою" (відео)

Черновецький не піде на наступні вибори мера Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: