В Індії заарештували чотирьох українських моряків

Моряків звинувачують у злочинній змові і груповому злочині, у перешкоджанні правоохоронним органам, а також у діях, які загрожували життю і безпеці інших людей.

 Чотирьох українських моряків з судна Dynamic Striker, затриманого ВМС Індії, заарештовано судом міста Мумбаї до 2 грудня, їм висунуто серйозні звинувачення. Про це повідомив редактор "Морського бюлетеня" Михайло Войтенко.

"Заарештовані капітан, старший помічник, старший механік і, ймовірно, боцман. Їм висунуто звинувачення одразу за кількома статтями кримінального кодексу Індії", – повідомив Войтенко.

Моряків звинувачують у злочинній змові і груповому злочині, у перешкоджанні правоохоронним органам, а також у діях, які загрожували життю і безпеці інших людей, насильстві щодо представника влади.

Ще одна стаття – злочинне порушення зобов`язань перед працедавцем. "Дивна тому, що якщо це так, то означає, що судновласник відхрестився від моряків", – уточнив Войтенко.

Екіпаж Dynamic Striker – 22 особи, громадяни Росії і України. У вівторок ВМС Індії змушені були відкрити попереджувальний вогонь, щоб затримати балкер (судно для перевезення насипних вантажів), який без дозволу залишив порт Мумбаї. На пошуки і перехоплення судна були кинуті літаки, вертольоти і кораблі, влада оповістила про утікача усіх рибалок.

Коли балкер знайшли, з ним спробували зв`язатися, проте судно на запити не відповідало. Індійським військовим довелося зробити кілька попереджувальних пострілів. Балкер з вантажем вугілля на суму 1,7 млн. дол. прибув до порту Мумбаї 28 жовтня з Хорватії.

Нагадаємо, нещодавно на Кіпрі також затримали судно з українцями в екіпажі. Судно було заарештовано портовою владою Кіпру через невідповідність технічного стану судна міжнародним вимогам.

Читайте також:

Українських моряків кинули до в'язниці у Греції

Українські моряки відбили напад сомалійських піратів

З-під арешту в Грузії звільнено українське судно

Сомалійські пірати захопили танкер з українцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: