В інфекційній лікарні Хмельницького з підозрою на коронавірус перебувають троє осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Хмельницькому одна підозра на інфікування коронавірусом не підтвердилася.

У Хмельницькому в інфекційній лікарні станом на 24 березня з підозрою на нову коронавірусну інфекцію перебувають троє осіб.

Про це повідомила пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації. 

За словами голови облдержадміністрації Дмитра Габінета, раніше підозр було чотири. Двоє з них - це це мешканці обласного центру, по одному з Нетішина і Кам'янця-Подільського. Одна з підозр інфікування на COVID-19 не підтвердилася. 

"Загалом в інфекційній лікарні є 72 хворих, серед яких 26 дітей. За добу госпіталізовано вісім хворих, серед яких двоє - з підозрою на COVID, ще троє з діагнозом грип. Жодного з пневмонією", - повідомила пресслужба ОДА.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео За офіційними даними в Україні зафіксували 113 випадків захворювання на коронавірус

За сотню перевалила кількість хворих в Україні із підтвердженим діагнозом коронавірус. Оновлена статистика МОЗ -113 таких діагнозів, це плюс 16 за останню добу. Четвертий пацієнт в країні від цієї недуги помер. В Тернопільській області не змогли врятувати життя 56-річного чоловіка, який підхопив коронавірус. Більше про коронавірус в Україні

За офіційними даними в Україні зафіксували 113 випадків захворювання на коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції