В інфекційній лікарні Ужгорода ізолювали громадянина Китаю, який нещодавно прилетів до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік сам звернувся до медиків.

В обласнiй інфекційній лiкарнi Ужгорода iзолювали громадянина Китаю, який нещодавно прилетів до України.

Про це із посиланянням на директора медичного закладу Михайла Поляка повідомляє UA:Закарпаття.

За словами медика, громадянин Китаю здоровий і до лікарні звернувся сам. Утім, згідно інструкцiї МОЗ, його шпиталізували на 14 днiв, бо такий інкубаційний період має новий коронавірус з Уханя.

"Він перебуває у боксі під наглядом медичним працівників. Вимірюємо температуру і спостерігаємо за його станом. Якшо буде все добре, то після інкубаційного періоду його буде виписано з обласної клінічної інфекційної лікарні", - розповів Михайло Поляк.

Зазначається, що чоловік приїхав до Ужгорода у середу, 12 лютого, з Києва потягом. До України прилетiв із Китаю з пересадкою в Дубаї.

Як повідомлялося, в Україні на зараження коронавірусом перевіряється п’ять осіб. На карантинному круїзному лайнері Diamond Princess біля берегів Японії двоє українців інфіковані новим коронавірусом. Їх зняли з судна та перевезли до японської лікарні. Там вони перебуватимуть в ізоляції під медичним спостереженням щонайменше два тижні. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 104 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції