Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Інституті раку відповіли на закиди про дерибан коштів на свою інформатизацію

Інститут очікує 12,8 млн гривень на завершення проекту з інформатизації.

У Національному інституті раку (НІР) очікують ще 12,8 млн гривень державного фінансування на проект з інформатизації закладу, який має тривати 2 роки. 

Про це в установі повідомили у відповідь на запит ТСН.ua

Загалом реалізацію проекту з інформатизації оцінили у 29,6 млн гривень. У 2017 році, згідно з наданою інформацією, Інститут отримав 20295,0 тисяч гривень. З цих коштів НІР частково закупив комп'ютери, обладнання та програмне забезпечення, розробив проектну документацію про будівництво інформаційних мереж, отримав її експертне схвалення та почав роботу з будівництва локальних мереж. Проте, Інститут використав не всі кошти та повернув до держбюджету 3529,1 тисячі гривень. Таким чином, в НІР очікують ще 12,8 млн грн. фінансування.

Також, згідно з інформацією інституту, цьогоріч коштів на проект вони не отримували.

"Фінансування та реалізація проекту розраховані на два роки, та наразі не завершені через відсутність фінансування. Інститут очікує 12,8 млн грн. на завершення проекту, загальна вартість якого становить 29,6 млн гривень. У 2018 році фінансування не здійснювалося", — йдеться у відповіді.

Зауважимо, кілька місяців тому громадські активісти Центру протидії корупції писали про корупцію у проведених наприкінці грудня 2017 року закупівлях на проект Інституту. За даними організації, тоді НІР витратив 10 млн грн. на проект зі зміни установи. "Нещодавно Інститут Раку вирішив “автоматизуватись” та закупив послуги та комп’ютери в обхід Прозорро у пов’язаних між собою компаній на більш ніж 10 млн грн", — йшлося у публікації.

Зазначимо, тема недостатньої інформатизації Інституту набула розголосу після публікації у Facebook посту користувачки Оксани Сухорукової. Зокрема, вона повідомила, що її батько був змушений їздити в Інститут, аби забрати документи з одного кабінету та передавати їх в інший. "Чи існують комп'ютери в інституті взагалі? Вирішила пройтися по кабінетах і подивитися. У першому місці, куди зайшла, були комп'ютери. Тоді чому пацієнти ходять ніжками, картки заповнюються вручну, запис в чергу на обстеження - вручну?", — написала вона.

Ну що, знову про НІР. Пригадуєте 10,0 млн. гривень, які НІР вклав в інформатизацію? А тепер, як інформатизація в...

Опубліковано Оксаною Сухоруковою Понеділок, 10 вересня 2018 р.

У відповіді також наголошується, що дописи активістів ЦПК у Facebook про Інститут "з якихось причин були видалені", проте після перевірки з'ясувалося, що публікації досі наявні у Мережі.

Нагадаємо, співробітницю Національного інституту раку Ганну Губареву, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні через політичні погляди, вдруге звільнили з роботи, хоча спочатку поновили та навіть підвищили.

ВідеоКолишня лікарка з Інститут раку вибачилася за свою поведінку перед учасником АТО

Колишня лікарка з Інститут раку вибачилася за свою поведінку перед учасником АТО. Нагадаю, на початку літа вона дорікнула онкохворому АТОшнику за війну з "братським народом" і відправила шукати гроші на своє лікування. Після скандалу медика звільнили, а військового взялися лікувати за кордоном безкоштовно. Сьогодні Віталій відлітає до Туреччини. Що йому казала лікар та чи пробачив їй військовий – далі у сюжеті.

Колишня лікарка з Інститут раку вибачилася за свою поведінку перед учасником АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції