В інституті заявили, що студент помер не на фізкультурі

Начальник Запорізького юридичного інституту заявив, що в день смерті студента ніяких фізичних навантажень не було. Проводилися ознайомчі заняття в аудиторії.

Смерть курсанта Запорізького юридичного інституту не пов'язана з фізичними навантаженнями на заняттях у вузі. 9 серпня ніяких занять фізкультурою не було - курсанту стало погано після вступного заняття в аудиторії.

Про це повідомив начальник інституту генерал-майор міліції Сергій Алфьоров.

"Вчора був перший день занять нового набору. Курсанти, які були зараховані в цьому році, 9 серпня проходять так званий табірний збір: дивляться положення про проходження служби, знайомляться з системою освіти в нашому вузі. Проводилися ознайомчі заняття. На цих заняттях розповідалося, що викладається, як викладається, курсантів знайомили з розкладом занять ", - розповів генерал-майор.

За його словами у перерві між цими заняттями курсант Родіон Б. піднявся на третій поверх у свою кімнату, де йому і стало погано.

"Буквально через хвилину - у нас є своя медчастина - начальник медчастини був біля нього і почав надавати медичну допомогу . Через 20 хвилин приїхала швидка допомога, його доставили в обласну дитячу лікарню, де він о 15:30, не приходячи до тями, помер ", - розповів начальник інституту.

Він категорично спростував інформацію низки ЗМІ про те, що курсант помер після занять фізкультурою. "На сьогоднішній день у нас є свідоцтво про смерть, в якому записано, що смерть настала внаслідок ішемічного інфаркту стовпа головного мозку на тлі на тлі артеріальної гіпертензії. Ніяких фізичних навантажень не було. Люди знаходилися в аудиторіях всього три години", - підкреслив Алфьоров.

Раніше повідомлялося, що в Запорізькому юридичному інтституті після занять фізкультурою помер 17-річний студент. На місці події медики встановили, що студент втратив свідомість, а температура тіла перевищила 41 градус.

Йому поставили первинний діагноз - порушення кровообігу головного мозку і на місці провели ряд реанімаційних заходів, після чого доставили в обласну дитячу клінічну лікарню. Проте врятувати його не вдалося.

Читайте також:

Названо причини загибелі студента на фізкультурі

У Запоріжжі на фізкультурі помер студент

Урядовців занепокоїли уроки фізичної культури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: