На Дніпропетровщині 11 дітей захворіли на свинячий грип

Вихованці інтернату віком від 6 до 18 років були госпіталізовані в Дніпропетровську дитячу обласну лікарню.

11 вихованців школи-інтернату для дітей з розумовою відсталістю госпіталізовані із грипом А/H1N1 у селі Котовка на Дніпропетровщині.

Як повідомив представник управління охорони здоров’я Дніпропетровської обладміністрації, зі 134 вихованців на гострі респіраторні вірусні інфекції й грип занедужали 115.

Діти віком від 6 до 18 років були госпіталізовані в Дніпропетровську дитячу обласну лікарню й Магдалинівську районну лікарню. 19 дітей забрали додому батьки.

"8 грудня 31 дитина була виписана з Магдалинівської лікарні", - сказав він.

За даними управління, станом на 9 грудня 1 дитина перебуває в стані середнього ступеня важкості, інші - у відносно задовільному стані. Діти в інтернаті почали масово хворіти після закінчення всеукраїнського карантину.

За період з 1 листопада по 8 грудня в Дніпропетровській області лабораторно підтверджений діагноз грипу А/H1N1 у 133 осіб, зокрема 76 дітей.

Раніше повідомлялося, що на Житомирщині у Кмитівській школі-інтернаті для дітей з фізичними та розумовими вадами на грип та ГРВІ захворіла майже половина учнів. 28 із них забрали в лікарню. У чотирьох виявили двосторонню пневмонію. Зараз у закладі оголосили карантин, проте сам інтернат не закрили.

Читайте також:

В Україні кількість померлих від грипу зросла до 472 людей

В Україну повертається епідемія грипу

На Донеччині через епідемію грипу закрито 130 шкіл

На грип в Україні перехворіли два мільйони людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: