В Інтернеті пропонують 5000 дол. за зуби львівських націоналістів

У мережі з'явилося повідомлення, де пропонують кілька тисяч доларів за "зуби львівських націоналістів", які ображали ветеранів.

В мережі Інтернет невідомі блогери пропонують 5000 доларів за зуби львівських націоналістів.

Шокуюча пропозиція блогерів викликала бурю емоцій в Інтернеті. Оголошення про "зуби львівських націоналістів" поширюють з соціальних мереж і передають з поста в пост.

"Ми готові заплатити 5000 доларів тому, хто до кінця травня принесе нам більше всього зубів львівських націоналістів, які зривали георгіївські стрічки з ветеранів у Львові 9 травня або ображали/били їх. Зуби необхідні нам для того, щоб замовити дослідження ДНК цих людей і зрозуміти, що з ними не так. Можливо, на підставі цього дослідження, від подібної патології буде знайдено ліки і налагоджено їх серійний випуск на одному з фармацевтичних підприємств", - пишуть невідомі блогери.

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

"Для того, щоб уникнути фальшивок, потрібно буде надати відеодокази того, що принесені зуби дійсно належать львівським націоналістам, які ображали ветеранів. По-перше, відео, де дана конкретна людина 9 травня 2011 зриває георгіївську стрічку з одягу ветерана або вдаряє його. По-друге, відео, де цей же самий чоловік добровільно передає свої випали або видалені стоматологом зуби. Увага – ні в якому разі ніякого насильства! Тільки за взаємною згодою, добровільно, що випали непотрібні зуби", - йдеться в оголошенні.

Цей пост отримав вже тисячі "лайків" і емоційних коментарів користувачів мережі.

Як відомо, 9 травня українські націоналісти у Львові зривали георгіївські стрічки з ветеранів і спалили червоний прапор.

Читайте також:

У Львові націоналісти відзначили День Героїв з портретами Бандери й Шухевича

Суд заборонив "Свободі" вшановувати засновника ОУН в Одесі

Націоналісти святкуватимуть День героїв біля Лук'янівського СІЗО

Українські націоналісти освистали Азарова на могилі Шевченка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: