Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В інтернеті шахраї почали збір коштів від імені рідних загиблої Поплавської

Сім’я та друзі закликають нічого не перераховувати аферистам.

Шахраї збирають гроші від імені родичів загиблої Марини Поплавської. Нажитися на горі вирішили невідомі в інтернеті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У соцмережах вони створили фейкові сторінки зі світлинами артистки, яка загинула в аварії, і просять пожертвувати на благодійність. Про це друзям і рідним Марини повідомляють знайомі з різних областей України. "Нам скинули скрін сторінки, там були фотки Маринки, скачані з інтернету, і внизу: на допомогу родині. На допомогу родині ніхто нічого не збирає, ніяких таких речей нема. Нікому нічого не перераховуйте – це все обман. Гра, на жаль, на трагедії", - каже друг загиблої артистки Юрій Кипоренко.

ВідеоУ Мережі з'явились фейкові сторінки про збір коштів від імені родичів загиблої Марини Поплавської

Шахраї створили сторінки із світлинами артистки, яка загинула в аварії, і просять пожертвувати на благодійність. Родичі уже звернулися із заявою в поліцію, а шанувальників передають, що жодних благодійних зборів не оголошували. Це роблять лише аферисти.

У Мережі з'явились фейкові сторінки про збір коштів від імені родичів загиблої Марини Поплавської

Родичі уже звернулися із заявою в поліцію, а шанувальникам передають: жодних благодійних зборів не оголошували – це роблять лише аферисти. "Перевіряють цю інформацію, вказані сторінки – для встановлення осіб, які їх створили. Подібні дії можуть кваліфікуватися, як шахрайство", - повідомила представник поліції Алла Ващенко.

Марина Поплавська загинула 20 жовтня. Автобус, що віз артистів гумористичного шоу з гастролей, зіткнувся з вантажівкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції