В Інтернеті відкрили повну базу українських сиріт, які потребують родини

Незабаром на спеціальному сайті можна буде познайомитися зі всіма дітьми України, які чекають на нових батьків. Це близько 30 тисяч дітей.

До кінця 2010 року в Інтернеті буде повна база даних про всіх дітей України, які потребують родини. Інформація на сайті дозована, однак там досить фото і відео, щоб з перших секунд відчути, що то не просто хлопчик чи дівчинка - то син або донечка.

Така відкритість щодо сиріт в Україні з 2008 року. Тоді малюків перестали ховати у сиротинцях, а зі справ зняли гриф секретності. Це зробили, щоб потенційні батьки не ходили до дитбудинків на оглядини, як до магазину по необхідну річ.

Закохатися в майбутню дочку або сина треба спершу віртуально, набравши в Інтернеті адресу – www.sirotstvy.net

Незабаром на цьому сайті можна буде познайомитися зі всіма дітьми України, які потребують батьків. Це близько 30 тисяч дітей. Потенційних тат і мам значно менше - зараз у черзі за дітьми - близько 2 тисяч родин.

Український всиновлювач орієнтований на здорову і щасливу дівчинку до 3 років, бажано зі світлим волоссям і блакитними очима. Таких дітей на всіх не вистачить: з 30 тисяч дітлахів лише 7% малюки, розповіла керівник проекту Sirotstvy.net Дар'я Касьян.

Уже було безліч випадків, коли перебираючи анкети у пошуках малюка - батьки зупинялися на сиротах і 6, і 10 років. Результатом такої публічності в питанні усиновлення вже стало те, що національне всиновлення перевищило міжнародне.

Інформація про сиріт подається українською та російською мовами і призначена для вітчизняних тат і мам.

Читайте також:

У Росії почався "бекбебібум": уже близько 30 тисяч жертв

Янукович пообіцяв до 2015 року ліквідувати усіх сиріт

Кіровоградського сироту усією школою рятують від притулку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: