В інтернеті з’явилося відео допиту затриманих окупантами Криму українських рибалок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На камеру чоловік зізнається в тому, що займався браконьєрством.

На відеохостингу YouTube оприлюднено ролик, який нібито є фрагментом свідчень капітана затриманого російськими силовиками катера українських рибалок. Таку інформацію поширює РБК-Україна з посиланням на ЗМІ РФ.

Чоловік на запису називає себе власником судна та визнає порушення законів при ловитві риби – нібито він виловлював камбалу за допомогою сіток, що можна кваліфікувати, як браконьєрство. "За документами, власник – людина знайома, а взагалі власником є я. Вийшли в море з села Райнівка Приморського району складом чотири особи", - зазначив він. Імена членів екіпажу захопленого в Азовському морі судна поки що невідомі.

Як повідомлялося, працівники прикордонного управління ФСБ РФ в окупованому Криму сьогодні, 15 лютого, затримали судно із чотирма громадянами України в Азовському морі. Через дії окупантів прокуратура АР Крим та Севастополя розпочала кримінальне провадження.

Плейлист 23 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції