В Іспанії визнаватимуть українські водійські права

Переговорний процес щодо укладення згаданої угоди був розпочатий ще у 2006 році і згодом був заморожений на тривалий період.

Україна і Іспанія домовилися про взаємне визнання і обмін водійськими посвідченнями.

Як повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ, відповідна угода була підписана 11 січня в ході візиту до Іспанії міністра закордонних справ Петра Порошенка.

Імплементація цієї угоди дозволить громадянам України, що легально проживають в Іспанії, одержати іспанське посвідчення водія за спрощеною процедурою і без додаткових фінансових витрат.

Зокрема, отримати права на керування легковим автомобілем можна буде без теоретичних і практичних іспитів, а охочі підтвердити свої права на керування вантажівками і автобусами повинні будуть скласти лише практичний іспит.

Звернутися з проханням про обмін українських посвідчень на іспанські українці зможуть за телефоном або по Інтернету, а потім подати номер ідентифікаційного посвідчення, виданого іспанськими органами, назву провінції Іспанії, де вони проживають, номер національного документа, що засвідчує особу, номер українського водійського посвідчення, а також місце і дату видачі цього документу.

Угода вступить в силу через 60 днів з дати отримання дипломатичними каналами останнього повідомлення про виконання відповідних процедур.

Як відомо, переговорний процес щодо укладення згаданої угоди був розпочатий ще у 2006 році і згодом був заморожений на тривалий період.

Читайте також:

В Україні запроваджують "чорні списки" недобросовісних водіїв

Мілевський зізнався, що купив водійські права

ДАІ ініціювала зміну правил дорожнього руху

Топ-10 найбільш небезпечних помилок водіїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: