В Іспанії затримали українця і росіянина у справі втручання у каталонський референдум

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В чоловіків знайшли гранату.

 Іспанська поліція затримала громадян РФ та України через підозри у втручанні в референдум за незалежність Каталонії.

Про це йдеться в ТСН.Ранок.

За даними видання El Mundo, сталося все у жовтні у каталонській провінції Жирона. Чоловіки їхали у зареєстрованій в Білорусі машині у бік Франції. В них вилучили ручну гранату. І затримали за незаконне зберігання зброї. Водночас поліція розслідує, чи мали вони стосунок до втручання у каталонський референдум 2017-го.

Кілька днів тому іспанські правоохоронці почали з'ясовувати, чи намагався елітний військовий підрозділ російських спец-служб вплинути на ситуацію у регіоні.

Нагадаємо, 2017-го каталонці проголосували за незалежність від Іспанії. Цей референдум згодом визнав неконституційним іспанський суд. Тоді ж влада країни заявила про російський слід - групи, що діяли в інтересах Москви, проводили активну дез-інформаційну кампанію у соц-мережах.

Відео В Іспанії затримали українця і росіянина через можливе втручання у каталонський референдум

За даними видання El Mundo, сталося все у жовтні у каталонській провінції Жирона. Чоловіки їхали у зареєстрованій у Білорусі машині у бік Франції. У них вилучили ручну гранату і затримали за незаконне зберігання зброї. Водночас поліція розслідує, чи мали вони стосунок до втручання у каталонський референдум в 2017 році.    

В Іспанії затримали українця і росіянина через можливе втручання у каталонський референдум

Залиште свій коментар

Вибір редакції