Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В історичному замку Збаража встановили пам'ятники наймолодшим героям Небесної сотні

В історичному замку Збаража встановили пам'ятники наймолодшим героям Небесної сотні

Родини героїв зібралися на Тернопільщині підтримати батьків наймолодших загиблих.

Наймолодшим героям Небесної сотні Назару Войтовичу та Устиму Голоднюку встановили бронзові погруддя на їхній малій батьківщині. У Збараж приїхали майже 150 родин загиблих на Майдані, щоби підтримати батьків цих хлопців, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Два незнайомих між собою студенти загинули в один день – 20 лютого 2014 року. Назару було 17, він пробув на Майдані лише дві години, підносячи бруківку, загинув від кулі снайпера. Устиму було 19, його запам'ятали в блакитній касці, він помер від вогнестрільного поранення в голову.

Півтораметрові погруддя встановили в Збаразькому замку, їх створили коштом меценатів. Скульптор зобразив героїв такими, якими вони були в останні дні свого життя. "Він без шолома, з чуприною, задумлений такий, схудлий, стурбований – саме такий, як я його зустрів 19 лютого. В замку в нас зберігаються ті чи інші видатні постаті, погруддя, Морозенка, Богдана Хмельницького, і тут ми маєм новітніх героїв Збаражчини – двох наймолодших героїв Небесної сотні. Я думаю, вони заслуговують бути поряд з цими видатними постаттями", - зізнався батько Устима Голоднюка Володимир Голоднюк.

Відео У Збаразькому замку встановили бронзові погруддя наймолодшим героям Небесної Сотні

Залиште свій коментар

Вибір редакції