В Івано-Франківській області заборонили білборди недержавною мовою

Губернатор зобов'язав керівників міст обласного значення та голів райдержадміністрацій організувати постійний контроль над зовнішнім виглядом білбордів.

Голова Івано-Франківської області Микола Палійчук підписав розпорядження про недопущення розміщення білбордів недержавною мовою.

"Вжити заходів щодо недопущення розміщення на білбордах реклами або інформації недержавною мовою", - говориться в розпорядженні № 392 Про впорядкування білбордів, розташованих на території області.

Губернатор зобов'язав керівників міст обласного значення та голів райдержадміністрацій організувати постійний контроль над зовнішнім виглядом білбордів і "вжити заходів щодо недопущення змішування сюжетів, які експонують на білборди".

Нагадаємо, у квітні в Дніпропетровську пенсіонер подав до суду на обласну Державтоінспекцію. Інспектора ДАІ побили його за прохання розмовляти з ним українською мовою.

Ще однією резонансною справою є те, що 22 червня Полтавська обласна організація "Свободи" розпочала розміщення в місті на білбордах зображення Івана Мазепи з гаслом "Мазепа переміг! Українська Держава є!".

А вже у понеділок, 6 липня, о 4-й ранку в Полтаві розпочався демонтаж 70 конструкцій білбордів із зображенням Івана Мазепи.

Читайте також:

РФ: шанування зрадника Мазепи пересварить Україну з Європою

У Полтаві демонтували білборди Тягнибока "Мазепа переміг!"

Росія хоче "приватизувати" Полтавську битву

Полтавські депутати вчинили бійку на місці будівництва пам’ятника Мазепі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: