Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Івано-Франківській області затопило собачий притулок: зоозахисники б’ють на сполох

В Івано-Франківській області затопило собачий притулок: зоозахисники б’ють на сполох

Тварини стоять у воді, вольєри розмило, а запаси корму намочила вода.

У місті Калуш Івано-Франківської області затопило притулок для тварин "Дім Сірка".

Про це повідомляють на сторінці притулку та публікують відео з затопленими тваринами.

Затопило притулок У Калуші затопило притулок для тварин "Дім Сірка", у якому утримується понад 320 собак. Вода пішла у вольєри, зруйнувало устаткування і поставила під загрозу життя тварин. Більшість собак тимчасово передали на перетримку волонтерам, частину випустили на території з вольєрів, а існування самого притулку під загрозою. UAnimals та БФ "Клуб Добродіїв" запускають офіційний збір допомоги затопленому притулку. Запит керівників "Дому Сірка" в першу чергу полягає у відновленні вольєрів після повені, ремонті устаткуванні та закупівлі корму та медикаментів для тварин. Саме на це буде витрачено зібрані кошти. Просимо не лишати тварин у біді, долучитися до збору і максимально поширити його у соціальних мережах. Допомогти можна за посиланням https://dobrodiy.club/fundraising/uanimals-poryatunok-zatoplenogo-prytulku-dlya-sobak

Опубліковано Олександром Тодорчуком Середа, 24 червня 2020 р.

"Вода пішла у вольєри, зруйнувало устаткування і поставила під загрозу життя тварин. Більшість собак тимчасово передали на перетримку волонтерам, частину випустили на території з вольєрів, а існування самого притулку під загрозою", - повідомляє гуманістичний рух UAnimals.

Зазначається, що дорослі собаки, яких випустили, не розуміють, що сталося, і повертаються назад до притулку. 

UAnimals та БФ "Клуб Добродіїв" запустили офіційне збирання допомоги затопленому притулку. Запит керівників "Дому Сірка" в першу чергу полягає у відновленні вольєрів після повені, ремонті устаткуванні та закупівлі корму та медикаментів для тварин. Саме на це буде витрачено зібрані кошти.

Народ, людоньки. Це Дім Сірка м. Калуш ЗАТОПИЛО‼️ Дорослих песиків просто випустили у місто. Маленьких потрібно розібрати

Опубліковано Alina Bodnar Вівторок, 23 червня 2020 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у місто Галич Івано-Франківської області прийшло екологічне лихо. Річка Дністер, внаслідок тривалих дощів, розлилася та вийшла із берегів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції