В Івано-Франківську двох сутенерок відправили за ґрати на два роки

В Івано-Франківську двох сутенерок відправили за ґрати на два роки

© pixabay.com

Сутенерки розміщували оголошення про надання сексуальних послуг у Мережі і повністю контролювали зароблені гроші.

Двох жінок з Хмельниччини, які займалися сутенерством в Івано-Франківську, засудили. Суд виніс їм покарання - позбавлення волі на два роки з конфіскацією майна.

Про це свідчить вирок Івано-Франківського міського суду, засідання якого відбулось 24 травня.

На судді двоє жінок розповіли, що у 2018 році познайомилися з чоловіком, який запропонував їм працювати диспетчерками. Вони виконували функції адміністраторок борделю та були звідницями між клієнтами та повіями. Вони повністю контролювали зароблені гроші та звітували організатору секс-бізнесу.

До проституції залучили понад десять жінок. Вони проживали у двох будинках. За годину жінки заробляли 2 000 гривень, а за виїзд до клієнта брали ще додатково 200 гривень. Собі жінки залишали 1 000 гривень, решта передавали сутенеркам. Останні за роботу адміністраторів отримували 10% від замовлення, тобто 200 гривень. Залишок передавали керівнику злочинної групи.

Також сутенеруки розміщували оголошення про надання сексуальних послуг у Мережі. Злочинна група працювала з 2018 року до травня 2019 року.

Обидві жінки-сутенерки визнали свою вину. Суд вирішив затвердити угоду про визнання винуватості, яка була укладена між прокурором та обвинуваченими. За скоєне їх покарали позбавленням волі на два роки з конфіскацією майна.

Нагадаємо, у Хмельницькому викрили бордель.

Правоохоронці викрили у центрі Києва бордель

Правоохоронці викрили у центрі Києва бордель

Повʼязані теми:

Наступна публікація