В Івано-Франківську, Маріуполі й Львові оголосили офіційні дані виборів мерів

Андрій Садовий переобраний мером Львова, Віктор Анушкевичус - мером Івано-Франківська, Юрій Хотлубей - мером Маріуполя.

У міських виборчих комісіях в Івано-Франківську, Маріуполі і у Львові оголосили офіційні дані виборів мерів.

Кандидат від Республіканської християнської партії, чинний мер Львова Андрій Садовий набрав найбільшу кількість голосів виборців на виборах мера Львова, за підрахунком 100% голосів. Про це на засіданні комісії в ніч з 5 на 6 листопада повідомив голова міської виборчої комісії Ігор Сліпецький.

За його словами, Садовий набрав 121,237 тис. голосів виборців. Друге місце зайняв кандидат від Партії регіонів, депутат Верховної Ради від фракції ПР Петро Писарчук з результатом 65,522 тис. голосів.

Третє місце зайняв кандидат від партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин, набравши 27,819 тис. голосів. Не підтримало жодного кандидата 21,608 тис. виборців.

Кандидат від Української народної партії, чинний мер Віктор Анушкевичус переміг на виборах мера Івано-Франківська.

Про це повідомив голова міської виборчої комісії Богдан Винник. За його словами, за Анушкевичуса проголосували 24,145 тис., або 27,2% виборців.

Друге місце зайняв кандидат від партії "Третя сила", лідер громадської організації "Громадський форум" Юрій Соловей, якого підтримали 19,92 тис., або 22,48% виборців.

12,872 тис., або 14,5% виборців підтримали директора комунального підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" Ігоря Прокопіва від партії "Фронту змін".

Висунутий Партією регіонів чинний мер Юрій Хотлубей переміг на виборах мера Маріуполя (Донецька область).

Про це повідомив представник Маріупольської міської виборчої комісії. За його словами, офіційне оприлюднення результатів виборів відбулося 5 листопада.

Хотлубей набрав найбільшу кількість голосів виборців - 62,216 тис., що становить 50,5% від загального числа проголосували. За кандидатуру висуванця партії "Фронт змін" Олександра Ярошенко голоси віддали 14,385 тис. виборців (11,7%).

На третьому місці - кандидат від Комуністичної партії Григорій Печерішний, за якого проголосували 9,543 тис. виборців (7,7%).

Не підтримали жодного з кандидатів 12,756 тис. осіб (10,3%). Крім Хотлубея, у виборах мера брали участь 11 кандидатів. Участь у виборах в Маріуполі взяли 123,298 тис. виборців. Нагадаємо, в Маріуполі проживає 469 тис. людей.

Як повідомлялося, місцеві вибори пройшли в Україні 31 жовтня.

Детальніше про ці вибори читайте тут.

Читайте також:

На виборах у Львові діючий мер впевнено перемагає регіонала

Суд дозволив оголосити Кернеса мером Харкова

Регіонал Костусєв офіційно оголошений мером Одеси

На виборах мера Луганська з відривом у 21 голос переміг регіонал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: