В Івано-Франківську після весілля у лікарні опинились 18 осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потерпілі вживали їжу в ресторані.

В Івано-Франківській області до лікарні потрапили 18 осіб, які отруїлись на весіллі. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

“08.05.2019 станом на 06.00 год. Коломийський р-н., с. Верхній Вербіж. За інформацією Державна установа “Івано-Франківський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України“ та Коломийського РВ УДСНС в області до Коломийської районної інфекційної лікарні шпиталізовано 18 осіб, з них в тому числі 2 дитини до 15 років, жителі с. Верхній Вербіж, с. Мишин, Коломийського р-ну”, - йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, діагноз потерпілих “Гострий гастроентероколіт” та “Гострий ентероколіт”. Як відомо, всі постраждалі були на весіллі 4 травня у готельно-ресторанному комплексі “Вербіж”.

Нагадаємо, 2018 року на Рівненщині 20 гостей весілля опинились в лікарні з отруєнням.

ВідеоМолодята провели весілля в медзакладі, аби хвора бабуся побачила онуку

На Коста-Риці молодята побралися у медичному центрі, а все щоби дійство побачила бабуся та хрещений нареченої. Обидва похилого віку і прикуті до лікарняного ліжка, тож відвідати  церемонію деінде просто не змогли б. Керівництво медзакладу пішло на поступки парі і дозволило провести у них весілля.    

Молодята провели весілля в медзакладі, аби хвора бабуся побачила онуку

Залиште свій коментар

Вибір редакції