В Івано-Франківську подорожчав проїзд у громадському транспорті: скільки доведеться платити

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
529
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Івано-Франківську подорожчав проїзд у громадському транспорті: скільки доведеться платити

фото / Павло Пивовар, зі сторінки Рууслан Марцінків в Facebook

Оплатити транспортною карткою "Галка" буде дешевше.

Від сьогодні, 12 липня, в Івано-Франківську зросла вартість проїзду у громадському транспорті. За поїздку у приватних маршрутках тепер доведеться заплатити не 6, а 8 гривень, а вартість однієї поїздки у комунальному транспорті -  в тролейбусах та автобусах становить 10 гривень.

Відповідне рішення виконком ухвалив ще минулого тижня, 6 липня. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Зекономити можна, якщо розраховуватись за проїзд в комунальному транспорті не готівкою, а безконтактною банківською карткою або за допомогою SMS. Тоді вартість становитиме не 10, а 8 грн. Ще дешевше буде, якщо оплатити транспортною карткою "Галка". Тоді вартість поїздки становитиме 6 грн, а під час оплати студентською карткою "Галка" – 5 грн.

Мер зазначив, що наразі лише чверть начелення міста користується карткою "Галка", тому влада хоче спонукати пасажирів розраховуватися безготівково. Також місцева влада планує продовжити тривалість періоду, впродовж якого можна безкоштовно пересісти на інший транспорт.

"Також нагадую, що діє період безкоштовної валідації для пересадки. Зараз він становить 30 хвилин. Але будемо працювати над тим, щоб його збільшити до 45. Тому закликаю громаду обирати саме "Галку" для оплати за проїзд. З нею - дешевше", - підсумував Руслан Марцінків.

Нагадаємо, у Львові і області вчергове перевізники підняли вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутках. Тепер за поїздку у  приміському транспорті (одна зупинка) доведеться віддати не 10, а 12 гривень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
529
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація