В Івано-Франківську пройшов марш проти гомосексуалістів

Центральними вулицями обласного центру Прикарпаття пройшла процесія, спрамована проти геїв, лесбіянок та всього того, що пов’язано з виправданням гомосексуалізму.

Християни Івано-Франківська провели марш протесту проти пропаганди гомосексуалізму.

Процесія, яка пройшла 28 березня центральними вулицями обласного центру Прикарпаття, нагадувала хресний хід: хоругви, хрести, священики, монахи і монахині тощо. Щоправда, впадали у вічі незвичні для такого заходу транспаранти. Гасла на них були спрямовані проти геїв, лесбіянок та всього того, що пов’язано з виправданням гомосексуалізму. Крім того, молоді люди масово роздавали перехожим друковану та аудіопродукцію відповідного змісту.

Як виявилось, християнські організації Прикарпаття в такий спосіб вирішили висловити свою незгоду з активним пропагуванням останнім часом ідеї толерантного ставлення до представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Своєрідним каталізатором стало поширення в багатьох місцевих та центральних ЗМІ інформації щодо нібито запланованого проведення в Івано-Франківську 2 квітня, тобто в Страсну п’ятницю, гей-параду.

"Ми виступили проти маршу гомосексуалістів, – розповів один з координаторів акції Остап-Назар Блищак. – Івано-Франківська міська влада відреагувала на наш протест тим, що заборонила проведення такого заходу. Проте ми не відмовились від маніфестації, оскільки в Європі зараз активно нав’язується думка про необхідність легалізації одностатевих шлюбів, толерантності до гомосексуальних відносин. Це просто Содом і Гомора. Не хочеться, щоби таке торкнулося наших дітей".

Загалом у марші взяло участь близько п’ятсот осіб. Вони читали молитви, співали релігійних пісень. Зі слів пана Блищака, ініціатива проведення акції належить виключно громадськості, хоча її ініціатори попередньо розсилали запрошення до участі в заході представникам усіх християнських конфесій області.

"Давно вже треба було зробити щось подібне, – висловив свою думку мешканець обласного центру Михайло Стецик, який випадково став свідком маршу. – Це є просто чудово". Більшість інших перехожих були з ним солідарні.

Читайте також:

У будівлі британського парламенту відбулося перше гей-весілля

США звинуватили Україну в утисках геїв

У Мехіко почали офіційно реєструвати одностатеві шлюби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: