В Івано-Франківську студентки-фізкультурниці влаштували полювання на збоченця

Сміливі дівчата хочуть остаточно побороти огидне явище.

Гонитву за збоченцем влаштували студентки-фізкультурниці в Івано-Франківську. В них увірвався терпець, коли у міському парку серед білого дня вкотре побачили чоловіка, який займався самозадоволенням, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сексуальні збоченці облюбували місце на видноті, де поряд гуляють багато дітей із мамами та ходять студентки з гуртожитку Прикарпатського національного університету. Троє дівчат, які поспішали на пари, натрапили на чоловіка зі спущеними штанами, що займався самозадоволенням. "Це був легкий шок", - характеризує одна з них неприємну зустріч з ексгібіціоністом.

ВідеоВ Івано-Франківську студентки демонстраційно прогнали збоченця з міського парку

Студентки-третьокурсниці не розгубилися: пригрозили чоловікові поліцією та почали знімати збоченця на телефон. Це його налякало. "Він натягнув штани, закрив куртку і почав тікати", - каже свідок події. Дівчата гнали збоченця добрих 50 метрів, вимахуючи гілкою та наплічником. Тепер студентки-фізкультурниці жартують, що замість займатися таким неподобством, чоловік краще б підтягнув свою фізичну форму, бо від дівчат заледве втік. Студентки переконують, що бити збоченця наміру не мали. "Мета була відігнати, бо ходять діти. Ми би зняли його на відео, оприлюднили його обличчя, показали поліції, щоб іншим таким було неповадно", - пояснили вони.

У виші вчинок сміливих дівчат підтримують, бо не раз чули, що збоченці в парку коять неподобства серед білого дня. Набагато ж страшніше жінкам ходити через парк увечері, коли людей на вулиці меншає, а темрява приховує огидних "залицяльників" від сторонніх очей. "Наших дівчат ні збоченцями, ні грабіжниками не злякати. Вони бойові!", - каже однокурсник суденток Петро Альба.

Пристрасну жіночку виселили з будинку через голосний секс на сходовій кліті

Психологи також позитивно відгукуються про реакцію студенток. Та пояснюють, що ексгібіціоністів боятися не варто, адже саме від шоку перехожих більшість з них й отримують задоволення. "Не лякатися, не тікати, не робити зайвих рухів – вони самі цього чекають. А засміятися, бути спокійними – і вони не отримають "винагороди", не отримають задоволення", - твердить доцент філософського університету Прикарпатського національного університету Мирослава Гасюк.

Сміливі студентки вирішили не полишати фото-полювання на збоченців. Дівчата таки планують зазняти їхні обличчя та передати світлини правоохоронцям. Також люди з довколишньої території обурені, що жодного разу не бачили у парку патрульних – їхні машини тільки проїжджали повз.

Раніше цього місяця на Прикарпатті учень кухонним ножем порізав учительку. Жінка дістала десяток поранень. Нападник спробував атакувати і її доньку, однак тій пощастило втекти.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: