Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Івано-Франківську викладач університету хоче встановити національний рекорд: протягом доби читати лекцію

Викладач почав виступати о 9 ранку.

В Івано-Франківську в університеті Короля Данила готуються зафіксувати національний рекорд – найбільш тривалу лекцію. Викладач почав виступати о дев'ятій ранку і планує протриматися добу, йдеться у ТСН.19:30.

Натомість викладач університету Олег Андрухів із зали не виходить. Він і експерт повинні залишатися на лекції усі 24 години. Викладач щогодини робить перерви на п'ять хвилин. Студенти мають право виходити з аудиторії і повертатися, коли матимуть бажання.

ВідеоНайтриваліша лекція: у виші в Івано-Франківську фіксують рекорд

Викладач почав виступати о 9 ранку і планує протриматися добу. Як тримається викладач та чи витримають цей марафон однієї людини студенти – у сюжеті.  

Найтриваліша лекція: у виші в Івано-Франківську фіксують рекорд

Викладач каже, що наважився на рекорд заради студентів. "Розумію, що для них кожна лекція, яка триває 80 хвилин - це страшний сон. Для них вона насправді триває вічність. Тому вирішив порушити усі правила логіки і пропонувати формат 24 години. Дуже багато студентів відгукнулися", - розповів Олег Андрухів.

Боротися зі сном та втомою потенційний рекордсмен хоче без кави та енергетиків, бо не вживає їх вже рік. Замість стосів конспектів у нього на столі лише кілька книжок. Лекцію читає напам'ять.

Кореспондент ТСН Алла Пасс. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції