В Івано-Франківську виступили проти "кірілізації" й тоталітаризму

В Івано-Франківську на Вічевому майдані відбулося урочисте віче з нагоди святкування Дня Героїв.

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич закликає націоналістичні сили створити "український захисний наступ на тоталітаризм, який діє в Україні".

Виступаючи в неділю на віче з нагоди святкування Дня Героїв в Івано-Франківську, Сич заявив, що сьогоднішня центральна влада "зачищає все українське", іде "кірілізація українського національного простору" та "наступ на українство у всіх сферах".

На будівлі облдержадміністрації та міської ради в неділю вивішені державні прапори, прапорами прикрашені і площі обласного центру.

На віче прийшли колоною ветерани УОН-УПА, пластуни, керівники обласної ради та облдержадміністрації, Івано-Франківського міськвиконкому, молодь і громадськість. На трибуні військовослужбовці тримали державний прапор, а ветерани УПА - великий портрет провідника ОУН Степана Бандери.

На віче виступили також заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Роман Струтинський, заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Верес, голова Братства ОУН-УПА Карпатського краю Фотій Володимирський, народний депутат від НУ-НС Зіновій Шкутяк, голова Івано-Франківської облорганізації Конгресу українських націоналістів Богдан Борович та інші.

Читайте також:

У Росії затримали активіста ВО "Свобода"

Комуністи в Одесі розірвали та розтоптали прапор УПА

У Львові через заворушення 9 травня заарештовано депутатів від "Свободи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: