Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Івано-Франківську внаслідок обвалу на будівельному майданчику загинула людина

Ще четверо будівельників отримали поранення.

Щонайменше один загиблий та четверо потерпілих внаслідок обвалу на будівельному майданчику в Івано-Франківську. Він стався 22 листопада близько восьмої вечора, коли там ще тривали роботи. Усі жертви – будівельники, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

ВідеоНа будівельному майданчику в Івано-Франківську стався обвал, одна людина загинула

Рятувальники кажуть, що під завалами бачать тіло чоловіка, але дістатися до нього не можуть. Людину привалило великим шаром бетону. Будівельні конструкції довкола непевні. Цей чоловік, ймовірно, бригадир. Ознак життя він не подає.

"Дуже великий шар бетону. Будівельні конструкції дуже небезпечні. Тому нам зараз потрібно прийняти правильне позаштатне рішення. Мінімальна кількість людей працюють на місці і ми помаленьку робимо цю роботу", - каже перший заступник начальника ДСНС в Івано-Франківській області Ігор Оксентюк .

Ще одного потерпілого ледве дістали з-під завалів. Рятувальники кажуть: диво, що дістали його живим, адже більше трьох годин він пролежав під купою бетону. Але стан його важкий. Крім того, з-під завалів дістали ще трьох будівельників, однак двоє з них від госпіталізації відмовилися. Розповісти, що саме сталося на будівельному майданчику, вони відмовляються.

На місці обвалу будують спортзал та їдальню католицької школи. За інформацією рятувальників, обвалилося перекриття між другим і  третім поверхами, коли тут ще тривали будівельні роботи.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції