В Ізмаїлі отруїлися вже 284 людини. До міста додатково підтягують силовиків

Прикордонники мають патрулювати територію, бо жителі не виконують вимог санстанції.

За останніми даними, кількість інфікованих сягнула 284 осіб. Паралельно лікарі звітують, що вже 79 людей з лікарень виписали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За попередніми даними, найімовірніше джерело інфекції у воді. Але остаточно про це можна буде говорити, лише коли будуть готові результати усіх проб. Також тоді і визначать збудника масового захворювання.

Тим часом у самому місті помітні посилені заходи безпеки. Зокрема, зачинений місцевий базар. До людей, що намагалися усе таки торгувати, постійно під'їжджали поліцейські патрулі.

"Кожен день люди потрапляють у лікарню у зв'язку з тим нам дали команду з міськвиконкому, щоби торгівля, котра здійснюється з землі, була заборонена. І ми просимо людей, щоби вони пішли, але не завжди люди це розуміють", - каже прапорщик патрульної поліції Жанна Антонюк.

Господарі городини кажуть, що самі все виростили та відповідають за якість. "Я їла це вранці, і я здорова. І вчора їла", - кажуть продавці.

Такі заходи вони називають маячнею. "Раніше треба було дивитися, щоб у місті були ливньовки гарні, а не чекати ось такого", - каже продавчиня.

Попри рекомендації припинити роботу усім закладам харчування, що деякі кафе та ресторани працюють. Також ігнорують містяни і заборону купатися. Міські пляжі заповнені відпочивальниками. Люди купаються цілими родинами.

"Я такого не чув і не знав, уперше чую", - зізнається один із відпочивальників.

ВідеоУ Ізмаїлі запровадили посилені заходи безпеки

Люди на пляжах кажуть, що прийшли не пити воду. "Приємно викупатися, кожен день сюди приходимо", - кажуть вони.

Дехто, правда, наляканий повідомленнями, у воду майже не заходить.

Тим часом з джерел ТСН стало відомо, що до Ізмаїла направляють додаткові бригади прикордонників. Вони начебто мають допомогти у патрулюванні в'їздів до міста, а також пляжів і водойм, аби люди все ж не купалися.

Медики ж кажуть про легкий і середній перебіг захворювання. Загроз для життя людей немає.

Раніше мер Ізмаїла Андрій Абрамченко називав цифру 277 отруєних, із яких 163 - це діти. "Зараз в Ізмаїл їдуть головний санітарний лікар країни, головний епідеміолог країни. Поки вони туди приїдуть, будуть відомі результати посівів. Поки можна тільки припустити, що через велику кількість опадів була забита каналізація, і стічні води потрапили у водопровід і колодязі в приватному секторі", – припускає виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський.

Поліція відкрила справу за фактом масового отруєння на Одещині. Голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе попередила, що тимчасові заходи з контролю за місцями торгівлі, харчування тощо діятимуть до особливого розпорядження і встановлення вогнища зараження.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: