В Ізраїлі заарештовано круїзний лайнер з 70 українцями

У порту Ізраїля арештовано круїзний лайнер "Ріо", на борту якого перебувають 70 українців - членів екіпажу.

У місті Ашдод (Ізраїль) було заарештовано міжнародний круїзний лайнер "Ріо". Члени екіпажу, серед яких 70 українців, відмовились зійти на берег через плутанину у фінансових справах власника судна.

Разом з українцями страйк оголосили й інші члени екіпажу. Судно, на якому українці пропрацювали майже рік у складі міжнародної команди, з 360 членами екіпажу, в тому числі артистами та обслуговуючим персоналом, уже тривалий час стоїть у порту ізраїльського міста Ашдод. Команда корабля складається з представників 12 країн.

Як повідомив один із членів української частини екіпажу, надзвичайна ситуація на судні склалася після того як власник круїзного лайнера заплутався у фінансових справах і ухвалив рішення продати "Ріо" разом із командою. Поки ця угода оформлялася, суттєво зросла заборгованість перед портовою владою Ашдода за стоянку, і на пароплав наклали арешт. Оцінюючи ситуацію, що склалася, українці припускають, що їм можуть не виплатити зароблені гроші, тому не мають наміру залишати палубу і влаштували своєрідний страйк.

"Усі, хто перебуває зараз на судні, не мають наміру здаватися і боротимуться за свої права. Хоча ситуація вже сьогодні критична... Уся команда змушена жити у скрутi і спати на голій палубі. Провізії залишилося на чотири дні, пального — на тиждень. Допомоги чекати ні від кого. Власники судна не хочуть розголосу, тому тиснуть на членiв команди і залякують нас", -  заявив один із членів екіпажу, стриптизер з Миколаєва.

Незважаючи на екстремальні умови, екіпаж не має наміру залишати круїзний корабель доти, доки їм не виплатять гроші.

"Якщо ми зійдемо з судна і повернемося в Україну, то ніколи не отримаємо зароблені гроші", — переконаний один з українських моряків.

Доведені до відчаю артисти, що входять до складу міжнародного екіпажу, пообіцяли в разі невиплати їм зарплати продати в ЗМІ провокаційні фотографії та відеоматеріали еротичного характеру, де фігурують впливові бізнесмени та політики.

Нагадаємо, у травні 1700 пасажирів круїзного судна Opera, електронна система управління якого вийшла з ладу в Балтійському морі, підняли заколот, обурившись погіршенням побутових умов і відсутністю інформації про те, що трапилося. Стурбовані члени команди вирішили задобрити їх безкоштовною випивкою.

Читайте також:

У Балтійському морі втратив хід круїзний лайнер з 1800 пасажирами

У Нью-Йорку стався інцидент з найбільшим у світі авіалайнером (відео)

Круїзний лайнер врізався у причал біля грецького острова

П'яний американець з криками "ми - це джихад" погрожував підірвати круїзний лайнер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: