В Ізраїлі нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У 25-у річницю аварії представники Верховної ради вручили пам'ятні медалі ліквідаторам наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС, що проживають в Ізраїлі.

15 травня за ініціативою нардепа Олександра Фельдмана в Ізраїлі пройшла урочиста зустріч ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з депутатами Верховної ради України.

Учасниками заходу стали 130 "чорнобильців", депутати Олег Зарубінський, Олег Гейман, Олександр Рябека, з ізраїльського боку - міністр абсорбції Софа Ландвер, депутати Фаїна Кіршенбаум (яка лобіює інтереси ліквідаторів у Кнесеті), Алекс Міллер (глава парламентської асоціації дружби "Ізраїль-Україна"), представники ЗМІ та дипломати з країн СНД.

Вечір розпочався з хвилини мовчання на згадку про жертв трагедії. З привітальною промовою виступили депутати і дипломати, а також глава ізраїльського Союзу ліквідаторів Олександр Калантирський: "Такий спільний захід України і Ізраїлю проводиться вперше. Також вперше країна, в якій сталася ця трагедія, ініціювала подібні вшановування. Нехай це не державна ініціатива, а приватна, але все одно приємно, що така подія відбулася".

Ініціатор нагородження, народний депутат України Олександр Фельдман висловив надію, що подібні зустрічі стануть щорічними. Глава Всеукраїнської Асоціації "Афганці Чорнобиля" Олександр Рябека вручив ліквідатором особливі медалі, випущені до 25-ої річниці вибуху на Чорнобильському реакторі.

В ході пам'ятних заходів була показана документальна хроніка з місця подій 25-річної давнини, в яку увійшли раніше невідомі і засекречені кадри.

Читайте також:

Фельдман порадив голові Європолу не керуватися міфами про Україну

Фельдман: сума пені по прострочених кредитах має не перевищувати вартість самої покупки

Фонд Фельдмана і Потап запустили новий благодійний проект

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: