В Ізраїлі перервали лікування пораненої під час теракту у Львові жінки-інспектора

Жінка запевняє, що Україна не перерахувала за її лікування гроші до ізраїльської клініки.

Дільничного інспектора Надію Андрухів, яка підірвалася на розтяжці під час липневого теракту у Львові, зараз не лікують і виписали з ізраїльської клініки.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

За словами українки, у шпиталі їй розповіли, що за лікування українська сторона заборгувала 150 тисяч доларів, і допоки його не сплатять - подальші операції неможливі.

"Є заборгованість у 150 тисяч доларів за моє лікування. І поки не буде сплачений  борг за моє лікування, більше  ніяких операцій проводитися  не буде. Хто має оплачувати  за це - мені не відомо", - наголосила вона.

Наразі жінка разом із мамою, медсестрою за фахом, живе в Ізраїлі, у квартирі, яку винаймає місцевий лікар. Гроші ж на харчі їм дають волонтери та посол.

У постраждалої від вибуху досі в руці скалки, а вцілілою ногою вона ще не володіє.

"Операцію на ногу, пластику нерву, це роблять тільки тут, і то тільки один лікар, от у чому проблема, а без тої операції я не зможу ходити на правій нозі", - розповіла вона про заплановані операції, які тепер можуть і не зробити.

Своєю чергою очільник МВС Арсен Аваков запевнив, що складнощі у цьому питанні будуть вирішені.

"Якщо там у вас є інформація про те, що є додаткові складнощі, я зараз щодо цього теж подзвоню, дізнаюся, я думаю, що цю проблему ми вирішимо", - пообіцяв він.

Натомість глава Львівської ОДА Олег Синютка відхрестився від фінансових проблем, пояснивши, що зараз перерва між операціями.

"Тому шо попередні рани повинні зажити і людина повинна бути готова до наступної операції, тому є та перерва, яка буде тривати до 2 місяців, на сьогодні жодних конфліктів з лікувальною установою немає", - зазначив чиновник.

Водночас міліціонер не отримала поки що інформації про своє подальше лікування у Ізраїлі, до того ж зараз вона подовжує візу, термін якої спливає за тиждень.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Нагадаємо, два потужні вибухи пролунали у Львові зранку 14 липня. Тяжких поранень зазнали двоє працівників міліції: 31-річна жінка та 24-річний хлопець. Жінці довелось ампутувати ногу та нирку.

ВідеоДільничного інспектора Надію Андрухів перестали лікувати

Залиште свій коментар