В Кабміні заборонили відключати газ теплопостачальникам під час опалювального сезону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В уряді ухвалили рішення, яке має забезпечити безперебійне газопостачання.

У Кабінеті міністрів України ухвалили рішення про заборону відключення теплопостачальних компаній від енергопостачання під час опалювального сезону.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр вважає, що такий крок зможе забезпечити безперебійне постачання газу.

"На уряді ухвалили рішення, які забезпечать безперебійне постачання газу теплопостачальникам під час опалювального сезону. Встановили пряму заборону на відключення та обмеження енергопостачання теплопостачальних підприємств від газу в опалювальний період”, - написав віце-прем’єр.

Він також додав, що Кабмін врегулював питання розрахунків підприємств ТКЕ і ТЕЦ з НАК “Нафтогаз” за природний газ.

"Для підприємств ТКЕ, у період з 1 грудня 2018 р. до 1 квітня 2019 року - рівень розрахунків з НАК за постачання газу складе 78%, а для ТЕЦ - 60% (на сьогодні він становив 90%)", - зауважив Зубко.

Нагадаємо, що досі сотні тисяч людей в кількох містах України залишаються без опалення через те, що місцева влада не може увімкнути ТЕЦ адже "Нафтогаз" не дає палива.

ВідеоСотні тисяч людей у кількох областях України залишаються без опалення

У Херсоні 13 шкіл та 15 дитсадків закрили через відсутність тепла. Холодні батареї і в восьми лікарнях. Місцева ТЕЦ опалення не вмикає, бо "Нафтогаз" не дає палива. На ТЕЦ запевняють, що населення заборгувало 61 мільйон гривень. Аналогічна ситуація у Кам'янському на Дніпропетровщині, там температура у квартирах +10, на вимушені канікули пішли 40 шкіл. На Черкащині в райцентрі Сміла змерзлі люди перекрили дороги. 

Сотні тисяч людей у кількох областях України залишаються без опалення

Залиште свій коментар

Вибір редакції