Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Кабміні закликали Єгипет закрити порти для суден з Криму

Віце-прем'єр України звернувся до влади Єгипту.

Віце-прем'єр України Павло Розенко під час зустрічі з міністром інвестицій та міжнародного співробітництва Єгипту доктором Сахар Наср звернувся до влади Єгипту з проханням закрити всі свої порти для суден, що завантажувалися в анексованому Криму.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

На зустрічі 2 листопада Розенко заявив, що Україні дуже важлива і підтримка Африканського континенту, і Єгипту зокрема. 

"Від імені української сторони я звертаюся до влади Єгипту із закликом обмежити доступ та утриматися від надання дозволів на заходження в єгипетські порти суден під прапорами третіх держав, які виконують незаконне завантаження в Криму", - сказав він.

У повідомленні прес-служби також йдеться про те, що сторони обговорювали питання активізації двосторонніх контактів та розширення співпраці у багатьох сферах: "від сільського господарства до відновлення співпраці у військовій сфері, космічній галузі".

Нагадаємо, раніше прокуратура Естонії порушила кримінальну справу проти кількох естонських турфірм, яких підозрюють в організації поїздок до окупованого Російською Федерацією Криму.

ВідеоРосійська авіакомпанія пропонувала прямий рейс з Кіпра до окупованого Криму

Журналісти встигли опублікувати скріни з сайту авіаперевізника, де видно - той пропонує прямі рейси з Ларнаки до Сімферополя. Коли новина розповсюдилася, з сайту авіакомпанії пропозиція про прямі рейси зникла - тепер потрапити до Криму окупанти пропонують лише через Москву. 

Російська авіакомпанія пропонувала прямий рейс з Кіпра до окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції