В Києві обрали заступника голови Антикорупційного суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На посаду було два претенденти.

Заступником очільниці Вищого антикорупційного суду стане колишній адвокат Євген Крук.

Про це 7 травня пише "Укрінформ".

На посаду претендував також Віктор Маслов. Він набрав 12 голосів, тим часом за його конкурента Крука проголосували 22 суддів. Ще четверо не підтримали жодного з них.

Відомо, що до набуття статусу судді Вищого антикорупційного суду Євген Крук з 2006 року займався адвокатською діяльністю.

Зазначимо, що цього ж дня з третьої спроби обрали головою суду Олену Тасевич.

Нагадаємо, 2 серпня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається встановлення організаційної складової створення Антикорупційного суду. Перед тим, 12 липня, Верховна Рада внесла зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням Закону України "Про Вищий антикорупційний суд". Також було підтримано поправки до закону про підзвітність апеляцій у корупційних справах, на ухваленні наполягали в Міжнародному валютному фонді.

ВідеоСудді обрали голову новоствореного Антикорупційного суду

Його очолить колишня суддя з Харківщини Олена Танасевич. Визначитись, хто керуватиме головною антикорупційною інстанцією, суддям вдалось не з першої спроби. Однак, після повторного голосування, найбільшу підтримку дістала саме кандидатура Танасевич, яка раніше працювала суддею Печенізького райсуду Харківської області.

Судді обрали голову новоствореного Антикорупційного суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції