В Києві підпалили дві книжкові крамниці за російськомовні книжки

Невідомі написали на склі вітрини слово "Вурдалак", розбили скло і кинули три пляшки із запалювальною сумішшю.

Сьогодні вночі у Києві було вчинено підпал двох крамниць мережі "Книжковий супермаркет". Керівництво мережі стверджує, що незадовго до цього отримувало анонімки з вимогами прибрати російськомовні книжки з вітрин.

Як повідомила піар-директор мережі Юлія Валова, у магазині на вулиці Будівельників, 4, невідомі написали на склі вітрини слово "Вурдалак", розбили вогнегасником скло двох вітрин і кинули до приміщення три пляшки із запалювальною сумішшю.

"Я приїхала до крамниці о 4 ранку, коли пожежники вже загасили вогонь, - повідомила директор магазину Тетяна Назаренко. – Побачила на склі напис "Вурдалак" і вибиті вікна. Через дії невідомих постраждали вітрини із українською дитячою і художньою літературою та дитячі розвиваючі ігри. За кілька тижнів до цього до нашої крамниці невідомий приніс листа, у якому було прохання забрати книгу Олеся Бузини і всю російськомовну літературу, оскільки вона начебто шкодить українській культурі. Дуже шкода, що ці люди прикривають свій вандалізм українськими ідеями і наносять шкоду не лише адміністрації магазину і продавцям, але й покупцям".

Директор мережі "Книжковий супермаркет" Костянтин Клімашенко повідомив, що це не поодинокий напад на крамниці.

"Розбили скло і кинули пляшку із запалювальною сумішшю в приміщення крамниці на Луначарського, 10. А в крамниці на Подолі, на банерах де знаходяться фотографії письменників, у тому числі й українських, написали, що ми продали батьківщину, і що ми проти України", повідомив директор мережі. За його словами, у ці крамниці також приносили листи з погрозами, але ніхто не звертав уваги на них.

Клімашенко переконаний, що "сьогоднішні події – це відгомін подій у Тернополі, коли перед виборами заливали крамниці фарбою, оскільки там були російськомовні книги і книги Олеся Бузини".

Читайте також:

Російські націоналісти можуть спровокувати війну в Криму

В Україні формується "п'ята колона" з криміналітету

Литвин: Україні загрожує прихід фашистів до влади

Бандити влаштували перестрілку в центрі Миколаєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: