В Києві відбудеться референдум про недовіру Черновецькому

У бюлетені для голосування будуть внесені питання про підтримку підвищення тарифів та введення платної медицини.

17 травня в Шевченківському районі столиці відбудеться місцевий референдум по висловленню недовіри меру Києва Леоніду Черновецькому. Відповідне рішення було прийняте Шевченківською райрадою на черговому пленарному засіданні сьогодні.

У бюлетені для голосування буде внесено три питання: "Чи підтримуєте Ви ініціативи столичної влади по впровадженню платної медицини?", "Чи підтримуєте Ви підвищення вартості комунальних послуг для населения без надання гарантій підвищення їх якості?", "Чи підтримуєте Ви проведення Київського міського референдуму по висловленню недовіри мерові Леоніду Черновецькому?".

Глава Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин підкреслив, що всі районні громади повинні підтримати цю ініціативу, і тоді Київраді не залишиться нічого іншого, окрім як оголосити про проведення міського референдуму про недовіру меру.

Нагадаємо 26 лютого Шевченківська райрада Києва прийняла рішення про проведення місцевого референдуму, на якому киянам запропонують висловити свою позицію відносно міського референдуму про недовіру Черновецькому, проте тоді не була названа конкретна дата референдуму. Слідом за Шевченківською недовіру меру Києва висловила й Святошинська райрада.

Читайте також:

Психіатри: рішення про психічну експертизу Черновецького незаконне

Київська мерія підвищить комунальні тарифи у травні

Балога: Тимошенко уклала з Черновецьким "пакт про ненапад"

Київські листоноші торгуватимуть нерухомістю, робитимуть масаж і шитимуть шуби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: