В Києві відкрили Всеукраїнський форум усиновлювачів (відео)

Такий захід відбувається в Україні вперше і буде сприяти посиленню уваги влади та суспільства до проблем дітей, які залишились без батьківської опіки.

Форум проводиться на виконання указу президента. В ньому беруть участь усиновлювачі та діти, які були ними усиновлені, прийомні батьки та батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу і діти, яких вони виховують.

Головна мета заходу - підбиття підсумків цьогорічної роботи влади у сфері національного усиновлення та окреслення головних завдань на наступний рік. Указом президента 2008 рік було оголошено Роком підтримки національного усиновлення.

Всеукраїнський форум усиновлювачів є виявом поваги до громадян, які надали допомогу дітям і забезпечили можливість їх виховання у сімейному колі.

На форумі також присутній президент України він у своєму виступі закликав активно приєднатися до зусиль з усиновлення і допомоги дітям без опіки. За його словами, реформа системи опіки та піклування, здійснена в Україні від 2005 року, продемонструвала найкращі результати на пострадянському просторі.

Довідка. Станом на 1 листопада 2008 року, 31186 дітей перебуває на обліку для усиновлення. Серед них лише 1670 дітей у віці до 3 років, натомість 25814 - це діти віком від 7 до 18 років.


ВідеоВсеукраїнський форум усиновлювачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: