В Києві відкривається міжнародне автошоу "SIA-2009"

На київському міжнародному автосалоні також відбилася криза світового автопрому: виставки легкових та вантажних автомобілів об'єднають в одну.

В середу, 27 травня, розпочинає свою роботу найбільше національне українське мотор-шоу – 17-й Київський Міжнародний автосалон "SIA-2009".

Демонстрація досягнень світового і вітчизняного автопрому пройде на території Міжнародного виставкового центру в Києві і завершиться 31 травня.

Виставка розміститься на 28 тисячах кв. м. На ній будуть представлені більше 400 компаній, серед яких, - представників Австрії, Білорусі, Голландії, Італії, Китаю, Литви, Республіки Корея, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, Франції, Чехії, Японії.

На автомобільному форумі свої стенди представлять "Citroen", "Dacia", "Geely", "Groz", "Hyundai", "Peugeot", "Lorinser", "Renault", "Ssang Yong", "Subaru", "Scania", "Ford", "Iveco", "Isuzu", ГАЗ, КРАЗ, КАМАЗ, "Богдан", БАЗ, "Hyundai Truck" та інші.

Цього року автосалон легкових автомобілів "SIA-2009" і автосалон вантажних і комерційних автомобілів "TIR'2009" об'єднані в один загальний. За словами організаторів, це пов'язано зі скороченням світового автомобільного ринку.

В рамках автошоу відвідувачі зможуть взяти участь в тест-драйвах, а також ознайомитися з ексклюзивними моделями авто. Традиційно на автосалоні присутня експозиція "Автоексклюзив", на якій виставлені як ретро-автомобілі, так і сучасні ексклюзивні авто рідкісних марок і тюнінговані серійні моделі. Зокрема, до "клану" ексклюзивних авто можна віднести раритетну "Mitsuoka": в Україні вона представлена всього в двох екземплярах.

На експозиції "офф-роуд" автомобілів виробники покажуть серійні позашляховики, які пройшли спеціальне додаткове професійне доопрацювання для екстремального водіння по бездоріжжю.

Читайте також:

Росія – найнебезпечніша країна для водіїв

Український автопром впав до рівня 2002 року

В Нью-Йорку стартувало щорічне міжнародне автошоу

Російський Ощадбанк претендує на 35% Opel

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: