В Києві з’явиться вулиця Степана Бандери

З метою патріотичного виховання президент наказав розробити низку заходів для вшанування учасників визвольної боротьби українського народу.

В населених пунктах України вулиці, площі, бульвари, парки та сквери, навчальні заклади та заклади культури перейменовуватимуть на честь визначних осіб, які у XX сторіччі брали участь у політичній та збройній боротьбі за незалежність України у складі, зокрема, ОУН-УПА. Заходи з перейменування спрямовано на патріотичне виховання молоді.

Про це йдеться в підписаному президентом Віктором Ющенком указі "Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у XX столітті", який оприлюднила прес-служба глави держави.

Згідно з указом, учасниками боротьби за незалежність у XX столітті визнано діячів Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Гетьманату, Організації українських націоналістів, Української повстанської армії тощо.

Ющенко наказав обласним та міським адміністраціям вживати заходи з активізації патріотичного виховання молоді та просвітницької роботи, а також з найменування у населених пунктах вулиць, площ, бульварів, парків та скверів, навчальних закладів та закладів культури на честь визначних учасників боротьби за незалежність України у XX столітті та подій, пов'язаних з українським визвольним рухом XX століття.

Кабінету міністрів указ доручає підготувати законопроект, що передбачає надання відповідного правового статусу учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті.

Міністерству освіти і науки, Українському інституту національної пам'яті запропоновано розробити за участю Національної академії наук України для навчальних закладів методичні, просвітницькі та інші матеріали, присвячені боротьбі за незалежність України у XX столітті.

Читайте також:

Ющенко визнав вояків ОУН-УПА борцями за незалежність

Росія вимагатиме в Ради Європи засудити героїзацію Бандери

В Одесі пройде товариський суд над Ющенком і Бандерою

Ющенко пояснив, що його приваблює в Бандері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: