В Києві закрили найпотужнішу лабораторію з діагностики свинячого грипу

Лабораторію клініки Eurolab закрила міська санепідемстанція, за те, що нібито не все гаразд з документами.

У Києві сьогодні закрили найпотужнішу в Україні лабораторію з діагностики вірусу свинячого грипу A/H1N1 клініки Eurolab, яка робила тести безкоштовно.

Про це заявив засновник і президент фонду Eurolab, керівник штабу "Кияни проти грипу" Андрій Пальчевський.

"Я вважаю, що це викликано тим, що ми фіксуємо реальні розмахи епідемії свинячого грипу, за останні дні до нас звернулося понад 100 тисяч людей, багатьом з них тести були зроблені безплатно. Закрити лабораторію - просто неприпустимо і злочинно в епоху епідемії. Ми вважаємо, що це зведення рахунків", - зазначив Пальчевський.

Він висловив припущення, що чиновники хочуть зменшити реальні розмахи епідемії грипу A/H1N1 в Україні, і сумнівається щодо правдивості інформації МОЗ України про масштаби епідемії і реальну кількість хворих на гри з цим вірусом. "Наприклад, в Америці за 6 місяців епідемії "свинячого" грипу вірусом A/H1N1 було заражено 22 мільйони осіб, близько 4 тисяч загинули, з них 540 дітей. Адже в США понад 20 лабораторій, а в нас лише 3", - сказав Пальчевський.

За його словами, лабораторію клініки Eurolab закрила міська санітарно-епідемічна станція, за те, що "нібито не все гаразд з документами". "Але ми працюємо вже 5 років. І проблем не виникало. Ми - єдина в Україні приватна лабораторія, що діагностувала вірус грипу A/H1N1", - підкреслив Пальчевський.

Нагадаємо, за останніми даними кількість жертв епідемії грипу в Україні склала 239 людей. Хворі 1 мільйон 253 тисячі 558 осіб, понад 65 тисяч людей госпіталізовано.

Свинячий грип A/H1N1 зафіксовано у 85 людей, 16 заражених цим вірусом померли. Разом із тим, медики вважають, що на цей грип насправді можуть бути хворі набагато більше людей.

Читайте також:

Українці помирають від нової суміші свинячого та звичайного грипу

Уряд вдвічі підняв ціни на марлеві пов'язки

Президент вимагає скасувати карантин в Україні

МОЗ заявило про дефіцит вакцин від свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: