В Києві знизили тиск газу

У такий спосіб ДК "Укртрансгаз" приводить споживання газу у відповідність з виділеними постачальниками об’ємами.

ДК "Укртрансгаз" приступила до зниження вихідного тиску газу через газорозподільні станції (ГРС) київського кільця.

Як інформують в прес-службі ВАТ ”Київгаз”, у такий спосіб ДК "Укртрансгаз", згідно дорученню НАК "Нафтогаз України" від 20 травня, приводить споживання газу споживачами міста у відповідність з виділеними постачальниками об’ємами.

До відповідних кроків НАК "Нафтогаз" (ДК "Газ України") удалася через те, що станом на 25 травня, АК "Київенерго" і "Дартеплоцентраль" не мають виділених об’ємів газу постачальником ДК "Газ Україна".

За оперативними даними, впродовж 24 днів травня, "Київенерго" несанкціоновано спожило 53,7 млн. кубометрів газу, а "Дартеплоцентраль" - 7,97 млн. кубометрів блакитного палива.

ВАТ "Київгаз" повідомляє, що через подальше зниження вихідного тиску ГРС київського кільця споживачі, що мають достатню кількість виділених об’ємів газу, можуть його недоотримати.

Також зниження тиску може призвести до виникнення аварійних ситуацій в газових мережах Києва.

З метою недопущення виникнення аварійних ситуацій в газових мережах столиці, а також забезпечення в повному об’ємі транспортування природного газу споживачам, ВАТ "Київгаз" вживає всі необхідні заходи, хоча можливості "Київгазу" не безмежні, підкреслює прес-служба підприємства.

Читайте також:

Російські ЗМІ: Україні нічим розрахуватися за газ

"Регіонали" прогнозують газову катастрофу

Тимошенко подякувала Путіну за допомогу і газ

"Газосос": російська онлайн-гра "Відбери газ у Ющенка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: