В київській лікарні мерзнуть пацієнти

У приміщеннях стовпчик термометра не піднімається вище 16 градусів. Хворі укриті двома ковдрами. А лікарі ходять у верхньому одязі.

У столичній Олександрівській (Жовтневій), лікарні, розташованій в центрі міста замерзають пацієнти. У відділеннях загальної реанімації і хірургії (корпус 6А) досі не ввімкнено опалення, повідомляє джерело в лікарні.

"У приміщеннях стовпчик термометра не піднімається вище 16 градусів. Хворі укриті двома ковдрами. А лікарі ходять у верхньому одязі", - розповів співробітник лікарні, що побажав залишитися невідомим.

У відділенні реанімації підтвердили, що батареї не гріють.

"Яка температура сказати не можу - у нас градусника немає. А те, що там якісь повітряні пробки, вони (сантехніки - ред.) ходять, дивляться - це я знаю. Більше я вам сказати не можу", - сказав лікар відділення.

Згідно санітарних норм, температура в реанімаційній палаті має бути 22 градуси, а в звичайній - мінімум 20.

Як повідомлялося, українські дошкільнята також потерпають від холоду. У більшості дитячих садків України у спальнях 15 градусів. Діти сплять у теплих колготках, кофтинках та вкриваються ковдрою із головою аби зігрітись.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Леоніда Черновецкого, 4 жовтня, в столиці почався опалювальний сезон. Як повідомив заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, спочатку тепло подаватиметься до освітніх, дошкільних і лікувальних установ столиці, а з 11 по 15 жовтня до теплопостачання підключать житлові будинки.

Читайте також:

Українські дошкільнята замерзають у дитячих садочках

 У столиці розпочався опалювальний сезон

Киянам дадуть тепло 11 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: