В київському монастирі поховали останнього авторитета 90-х

Легендарного "авторитета" та відомого спортсмена Володимира Киселя поховали поміж могил ченців та священників.

На монастирському цвинтарі в київському Голосіїво у вівторок поховали заслуженого тренера України та останнього з когорти авторитетів 90-х Володимира Кисіля, який в ніч на 30 травня загинув у ДТП.

Офіційно перед законом небіжчик абсолютно чистий, він обіймав посаду президента Федерації греко-римської боротьби.

Але його багато років пов'язували з однойменним кримінальним угрупованням. Траплялися з ним і неприємності. В центрі міста підірвали його машину, загинув водій, сам Кисіль тоді відбувся лише переляком. Казали, що його "замовила" інша авторитетна людина.

Тінь упала на Валерія Прищика - теж лідера угруповання. Ходили чутки, що все через конкуренцію. Прищика згодом застрелили на території військового шпиталю.

Після смерті у в'язниці Бориса Савлохова в Києві на обліку у міліції залишалося лише два угруповання - "Прища" та "Киселя". Навіть ходили чутки, що "Кисіль" причетний до зникненя Гонгадзе. Сам він від усього кримінального відхрещувався. У міліції усі роки теж не знаходилося підстав для порушення справ.

З часом Володимр Кисіль легалізувався, поступово входив у політику. Мав величезні зв'язки у владі, був навіть депутатом Голосіївської райради. Щоправда, на похороні не було жодного політика.

Поховали Киселя одразу за церквою, поміж могил ченців та священиків. Відспівували небіжчика у соборі всю ніч. Він був головним меценатом у відбудові Голосіївського монастиря, навіть висловлював намір піти у ченці.

Одразу після трагедії оточення Киселя схилялося до версії про замах. Але, найпевніше, це звичайна автомобільна аварія. Більше дізнайтеся з відео ТСН.

Читайте також:

Загинув легендарний "авторитет" Володимир Кисіль

В Україні формується "п'ята колона" з криміналітету

Бандити влаштували перестрілку в центрі Миколаєва

Львівський "Рембо" захопив заручника та втік від спецназу

ВідеоУ Києві поховали Володимира Киселя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: